Kubík portable - na USB klíčence

Únor 9, 2009 by admin
Filed under: Technologie, Vlastnosti programu 

images1Možná někoho z vás napadlo, že by bylo přijemné mít svůj oblíbený prográmek na posílání sms na svém USB disku. Výhoda? Kamkoliv přijdu, připojím usb disk a posílám sms ze svého programu, kde mám svůj adresář, svoji historii, svoje nastavení.

Kubík ukládá veškerá nastavení do složky profiles, která je podsložkou složky dreamcom. Nepoužívá žádné registry windows či ukládání souborů, knihoven do systému. Je tak předurčen pro uložení na USB klíčenku. Jak na to?

Stáhněte si zip verzi a rozbalte na váš USB disk, můžete však použít i instalační verzi a zvolit jako cíl instalace váš USB disk (např. D:\program). Tento systém funguje i u naší odlehčené verze SE, můžete tedy i eséčko spouštět na USB disku. Využíváte této možnosti?

Komentáře

4 komentářů on Kubík portable - na USB klíčence

 1. tomas on Po, 9th Úno 2009 14:14
 2. to je dobrá věc:-) asi to začnu víc využívat:-)

 3. Pavel Siki on Út, 10th Úno 2009 13:39
 4. DC na klíčence je vynikající věc… jen si nejsem jist jestli bylo nutné kvůli tomu vyvíjet zvláštní verzi. Nikde jinde než na klíčence ji nemám už cca 4 roky a zatím mi to chodí bez problému taky.
  Každopádně souhlasím s tím, že produkt je to vynikající.

 5. admin on Út, 10th Úno 2009 15:03
 6. Není k tomu potřeba žádná speciální verze. Odkazy uvedené v článku odkazují na klasické verze, které jsou ke stažení na http://www.dreamcom.cz
  Jen jsem chtěl tímto článkem upozornit na vlastnost programu o které spousta lidí neví.

 7. tomas on Út, 17th Úno 2009 10:22
 8. jo taky mě to nenapadlo, ale vidim to tak, že to brzy zkusim… a budu si to přendavat. Horší je to pak, když se flashka poškodí a zrovna jak na potvoru nemá ček zálohu. Mně se ulomil její krček a bylo:(

Napiš mi, co si myslíš...
a jestli chceš malý obrázek u tvého příspěvku, použij gravatar!